logo oliser

 Maszyny do napełniania
 Zestawy startowe
 Wyposażenie
 Testery kartridży
 Adaptery do napełniania
 Klipy transportowe
 Osłonki na głowice
 Tusze i pigmenty
 Gąbki
 Kapturki i blokady
 Opakowania
 Taśmy zabezpieczające
 Naklejki
 Inne

 Wyposażenie
 Opakowania
 

Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się˝, zajmie ci to tylko kilka minut!

  

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę FANT s.c., wyłącznego przedstawiciela firmy OLISER LTD, producenta profesjonalnych urządzeń do regeneracji atramentów drukarkowych oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych.

Firma obecna jest na rynku od 10 lat. W przeciągu tych lat dynamicznego rozwoju zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwoliły nam uzyskać wysoki poziom oferowanych usług.

W naszej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie znajdą zastosowanie zarówno w małej firmie, jak i dużym przedsiębiorstwie zajmującym się regeneracją zasobników atramentowych i laserowych. Ponadto posiadamy nowe i regenerowane już kartridże do drukarek atramentowych i laserowych, uniwersalne zestawy do samodzielnej regeneracji oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do prowadzenia działalności w zakresie regeneracji czy naprawy drukarek różnych producentów.

Staramy sie stosować nowoczesne rozwiązania i technologie, które pozwalają na usprawnienie działalności firm naszych klientów oraz pozytywnie wpływają na ich wizerunek. Nasze produkty spełniają najwyższe światowe normy jakości a przy tym są bezpieczne dla środowiska.

Zawsze staramy sie stworzyć warunki, w których nasz klient będzie czuł się dobrze nie tylko przy zakupie, ale także w całym okresie użytkowania sprzętu.

O czym zapewniają Szanownych Klientów:

Właściciele: Jarosław Wijas i Wojciech Zillmann
     produkty          wiadomości          o nas